Jesteś zainteresowany współpracą?

Huta Szkła

Solbika Sp. z o.o.
Maków, ul. Lipowa 84, 26-640 Skaryszew

tel. +48 (48) 360 45 55
tel./fax: +48 (48) 365 19 91
mobile +48 501 350 669

Łukasz Wiśniewski
office@solbika.com.pl

Piotr Jędrzejewski
info@solbika.com.pl

Wojciech Nowak
marketing@solbika.com.pl

Karolina Kuna
export@solbika.com.pl

Magdalena Mężyk

sales@solbika.com.pl

Biuro czynne codziennie

od 7:30 do 16:00
i w soboty od 8:00 do 10:30

Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Nr KRS 0000315334, NIP 7962851710
wysokość kapitału zakładowego: 4.250.000 zł

Huta szkła gospodarczego Solbika została założona w 1995 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie oferując swoim klientom wysokiej jakości wyroby ze szkła. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z odbiorcami z całego świata jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę wzorów i kształtów obejmującą na chwilę obecną około 800 różnych modeli.

Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. Cel ten realizujemy poprzez dbałość o wysoką jakość oferowanego produktu, a profesjonalizm i najwyższy poziom świadczenia usług przekładają się na owocne relacje z naszymi klientami.

W celu poszerzenia naszej oferty, a także zwiększenia możliwości produkcyjnych firmy stawiamy na inwestycje i rozwój.

W naszej firmie jakość produktu i dbałość o klienta idą w parze z inwestowaniem w kapitał ludzki. Wierzymy, że ciągłe szkolenie specjalistów w połączeniu z przyjazną atmosferą pracy przekłada się na sukces firmy. Obecnie zatrudniamy około dwustu osób pracujących na dalszy, systematyczny rozwój zakładu.

Nasze wyroby cieszą się uznaniem na całym świecie. Odbiorcami naszych produktów są zarówno przedstawiciele rynku krajowego jak i światowe marki i sieci handlowe.

Na naszej stronie internetowej prezentujemy tylko próbkę naszych możliwości i potencjału. Jeżeli przedstawione wyroby wzbudziły Państwa zainteresowanie i chcieliby Państwo otrzymać pełniejszą ofertę prosimy o kontakt z biurem eksportu i marketingu pod niżej podanym danymi teleadresowymi. Mile widziany kontakt w języku polskim, angielskim i rosyjskim.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy.