SOLBIKA GLASSWORKS, Handmade in Poland – Huta Szkła SOLBIKA

Współpraca

Zaufały nam światowe marki i sieci handlowe, nasze produkty to najwyższa jakość i szeroka gama wzorów.

DLACZEGO MY

Ponad 25 lat rozwijamy rzemiosło i technologię, by oferować naszym klientom, niepowtarzalne wzory produkcji ręcznej i perfekcyjną produkcję seryjną

Tradycyjna produkcja ręczna i nowoczesna technologia maszynowa – wykorzystujemy je w tworzeniu produktów, które docierają do naszych klientów na całym świecie.

Bogata oferta i nieustanny rozwój

Nasza oferta to połączenie doświadczenia i indywidualnego podejścia do każdego klienta. Zaufali nam już klienci z ponad 40 krajów na świecie – ich zadowolenie jest dla nas kluczowe.

Spotkajmy się!

 Potrzebujesz całkowicie nowej formy? Umów się na spotkanie w naszej siedzibie – omówimy szczegóły Twojego projektu.

Nowa_website

KIM JESTEŚMY

Doświadczenie, jakość i piękne wzornictwo

Pracujemy ze szkłem ponad 25 lat, inwestując w rozwój. Połączenie produkcji maszynowej i ręcznej z naszym doświadczeniem pozwoliło nam stworzyć ponad 800 wzorów i kształtów.

Produkcja

Własny zakład produkcyjny, bogate zaplecze technologiczne oraz doświadczenie pozwala nam tworzyć szeroką ofertę produktów.

Wzornictwo

Nasze wzornictwo to elegancja, współczesne trendy i miłość do tradycji. Łączymy estetykę i funkcjonalność w idealnych proporcjach.

Zaufanie

Nasze produkty cieszą się uznaniem prestiżowych marek i sieci handlowych w Polsce i na świecie. Zadowolenie naszych klientów i zaufanie jakim nas darzą to dla nas motywacja do ciągłego rozwoju.